DOMŮ Rozvrh hodin Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů Návštěvní řád Kontakty Odkazy FAQ
Menu
Rozvrh hodinPřihlásit seRegistrace
No image

Jak rezervovat hodinu

Videoukázka

Videoukázka rezervování a zrušení hodiny.

Postup rezervování hodiny

Aktuální nabídku hodin si můžete prohlédnout v sekci Volné termíny. Termíny se zobrazují po týdnech (viz obrázek). Můžete vybírat z termínů tento týden a v dalších 3 týdnech (celkem tedy 4 týdny). 

Kalendář s výpisem hodin

Barva a text v políčku kalendáře ukazuje, zda je na hodině volná kapacita, případně zda je hodina již plně obsazena, proběhla a zda na ní máte již nějakou rezervaci. 

Hodina proběhla  Lekce již proběhla

 Hodiny jsou volné, na druhé hodině máte 2 rezervovaná místa

 Barva políčka Vás upozorní na docházející volnou kapacitu.

 

Po kliknutí na termín s volnou kapacitou se Vám zobrazí formulář rezervace. Ve formuláři uvidíte, na kterou hodinu se hlásíte, kolik stojí a máte možnost zvolit zda rezervujete jedno nebo dvě místa.

Po potvrzení rezervace na termín se Vám odečte odpovídající množství kreditu a uvidíte v kalendáři, že máte termín rezervován. V krajním případě se může stát, že místo na tomto termínu současně s vámi rezervoval jiný zájemce a byl rychlejší. V takovém případě, pokud již na hodině nezbývá potřebná kapacita, budete na tuto skutečnost upozorněni, rezervace neproběhne a Váš kredit se nemění. 

Hlídací pes

Pokud máte zájem o konkrétní hodinu ale bohužel na ní již není volné místo, můžete si na této hodině aktivovat hlídacího psa. Tento nejlepší přítel člověka Vám pošle email, pokud se na hodině uvolní místo. Pamatujte, že na jednu hodinu může čekat více lidí a v případě že se hodina uvolní, může jí někdo jiný obsadit dříve, než se k tomu dostanete vy. Hlídací pes zůstane aktivní, dokud ho sami nezrušíte, nepovede se Vám objednat hodinu nebo hodina neproběhne.

Aktivace hlídacího psa

Hlídací pes se aktivuje kliknutím na odkaz "Zapnout hlídacího psa" v dialogu registrace. Tato možnost je viditelná pouze pokud je termín již plně obsazen. To, že máte na některý termín zapnutého hlídacího psa indikuje "pacička" v kalendáři

Hodina s hlídacím psem

Hlídacího psa můžete ručně zrušit opět v dialogu registrace na termín kliknutím na odkaz "Zrušit hlídacího psa"

Zrušení hlídacího psa

Stornování hodiny

Pokud z nějakého důvodu chcete rezervaci na termín zrušit, postupujete stejně, jako při jeho rezervaci, tedy vyhledáte termín v kalendáři, kliknete na něj a zobrazí se vám dialog rezervace stejně jako v předchozím případě. Své již rezervované vstupenky na hodinu vidíte ve spodní části formuláře včetně informace kolik kreditu jste za rezervaci zaplatili a zda případně jaký je storno poplatek za zrušení lekce. Čím víc se hodina přiblížila, tím je storno poplatek vyšší.

 

Vstup a ověření na střelnici

Po registraci na webových stránkách Vám bude vystavena členská kartička s čárovým kódem. Při příchodu na hodinu, nejdříve 20 minut před jejím začátkem a nejpozději 30 minut po jejím začátku můžete přiložit svou členskou kartičku ke snímači a na displeji se Vám zobrazí zda a kolik rezervací na tuto hodinu máte řádně uzavřených. Opakovaný pokus o ověření téže rezervace zobrazuje varování že rezervace již byla ověřena.

   
CloseZapomenuté heslo