DOMŮ Rozvrh hodin Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů Návštěvní řád Kontakty Odkazy FAQ
Menu
Rozvrh hodinPřihlásit seRegistrace
No image

Jak objednat hodinu

Objednání na hodinu lukostřelby bez uživatelského účtu probíhá dle níže uvedeného postupu. Proces nelze dokončit bez zadání platného emailu protože vzhledem k současné situaci potřebujeme mít možnost s Vámi komunikovat, zejména pokud současná situace povede k omezení našeho provozu.

1. výběr volné lekce

Vypsané lekce a jejich obsazenost zobrazíte kliknutím na "Rozvrh hodin" v horním menu nebo na úvodní stránce na odkaz "Pokračovat na rozvrh hodin".

Po zobrazení kalendáře provedete volbu kliknutím na zvolený termín. Počet volných míst na hodině je uveden v kalendáři. Barva hodiny se postupně mění od zelené, když je na hodině dostatek volných míst přes žlutou až k červené, když je termín plně obsazen. U každého termínu také vidíte cenu za jednu vstupenku. Na jednu hodinu si můžete rezervovat až plný počet míst, který je v tu chvíli k dispozici.

2. Rezervační formulář

Po zvolení hodiny se Vám otevře rezervační formulář. V něm můžete zvolit počet vstupenek, které chcete na hodině rezervovat. Vždy vyplňte platný email, na email vám bude zaslána výzva k platbě. Přečtěte si obchodní podmínky, seznamte se také s pravidly chování a vstupu na lukostřelnici. Svůj souhlas s obchodními podmínkami vyznačte ve formuláři. Poté můžete rezervaci odeslat.

3. Ověření emailu

Po potvrzení rezervace na termín je zvolený počet vstupenek rezervován. Rezervaci držíme minimálně 15 minut. Pokud během této doby nezahájíte platbu, bude rezervace zrušena. Pozdější platba již není možná. Pokud zahájíte platbu, lhůta se automaticky prodlouží aby jste měli dostatek času na vyplnění a ověření platby. Odkaz k zahájení platby Vám pošleme do emailu. 

4. Platba

Po kliknutí na odkaz z emailu budete přesměrování na potvrzení částky. Stiskem zeleného tlačítka zahájíte platbu a budete přesměrování do platební brány našeho poskytovatele. 

5. Dokončení rezervace

Vaše banka může vyžadovat další ověření (sms klíč, biometrické ověření). Po úspěšném zadání všech informací budete přesměrování zpět na rezervační systém s potvrzením rezervace a přidělením jednorázového pinu, kterým se prokážete při vstupu na střelnici. Potvrzení a přístupový pin Vám také zašleme emailem.  Po uhrazení rezervace ji není možné zrušit.

 

Pokud se Vám u nás bude líbit a budete chtít chodit pravidelně, zvažte založení svého uživatelského účtu a objednávání hodin přes něj. Proces objednání je jednodušší a mnohem rychlejší, navíc mají registrovaní uživatelé možnost rezervace několik týdnů dopředu a za výhodnější cenu.

   
CloseZapomenuté heslo